bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Puchar Przewodniczącego Rady Gminy pozostał w Skrobowie

Szkoła Podstawowa w Skrobowie była organizatorem pierwszego międzyszkolnego turnieju piłki siatkowej chłopców o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Lubartów.

25 stycznia w sali sportowej stawiły się trzy reprezentacje szkół podstawowych z Łucki, Firleja i Skrobowa. Zebranych, w tym Przewodniczącego Rady Gminy Lubartów Sławomira Sugiera przywitał dyrektor szkoły Zdzisław Wereszczyński. Drużyny rozegrały po dwa mecze, dając licznie zebranej publiczności sporą dawkę pozytywnych emocji. Drużyna gospodarzy była „mało gościnna” i wygrała oba mecze, zajmując pierwsze miejsce w turnieju. Po wręczeniu zwycięzcom pucharu, Sławomir Sugier obiecał, że będzie wspierał aktywność sportową gminnych szkół. Turniej sprawnie zorganizowali i przeprowadzili uczniowie szkolnego kola sportowego pod nadzorem i opieką nauczycieli wychowania fizycznego Henryka Libicha i Roberta Romanka.

on 04 luty 2019
Odsłony: 892