bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Gminny Konkurs Kolędowy

15 stycznia Szkoła Podstawowa w Annoborze gościła uczestników XV Gminnego Konkursu Kolędowego. W konkursie wzięli udział uczniowie z siedmiu szkół podstawowych z terenu Gminy Lubartów. Nagrody dla uczestników konkursu ufundował Wójt Gminy Lubartów Krzysztof Kopyść.

Występy uczestników oceniało jury w składzie: Anita Kusio – dyrektor Samorządowego Zespołu Administracyjnego Szkół w Lubartowie, Anna Kozak – nauczyciel Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Lubartowie, Beata Wilczyńska – dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Lubartowie oraz ks. Paweł Kościuk – wikariusz parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Lubartowie. Uczestnicy konkursu oceniani byli w czterech kategoriach. Jury postanowiło przyznać nagrody następującym uczestnikom:

- w kategorii klas VII-VIII
I miejsce Kinga Granat z ZSP w Skrobowie, opiekun Katarzyna Ogrodowska
II miejsce Laura Jędryszka z SP w Brzezinach, opiekun Katarzyna Ogrodowska
III miejsce Zuzanna Budzyńska z SP w Łucce, opiekun Ewa Wiącek

- w kategorii klas IV- VI
I miejsce Weronika Patrycja Woźniak z SP w Łucce, opiekun Ewa Wiącek
II miejsce Hanna Wierzchoń z SP w Annoborze, opiekun Paweł Urban i Paulina Wróbel z ZSP w Skrobowie, opiekun Katarzyna Ogrodowska
III miejsce Aneta Mazurek z SP w Wólce Rokickiej, opiekun Ewa Wiącek

- w kategorii klas II-III
I miejsce Anna Guz z SP w Szczekarkowie, opiekun Danuta Małyska,
II miejsce Małgorzata Gontarska z ZSP w Skrobowie, opiekun Sylwia Filipek
III miejsce Martyna Kisiel z SP w Annoborze, opiekun Joanna Sternik
wyróżnienie Agata Skrobowska z SP w Nowodworze

- w kategorii klas 0-I
I miejsce Maria Łukasik z SP w Szczekarkowie, opiekun Jolanta Mikołajczyk i Patrycja Rak z ZSP w Skrobowie, opiekun Ilona Mazuś
II miejsce Magdalena Włosek z SP w Wólce Rokickiej, opiekun Jadwiga Czekierda
III miejsce Julia Aftyka z SP w Szczekarkowie, opiekun Jolanta Mikołajczyk i Hanna Kowalik z SP w Nowodworze, opiekun Małgorzata Małyska
wyróżnienie Alan Nicpoń z SP w Brzezinach, opiekun Joanna Pojęta i Maja Dzięcioł z SP w Łucce, opiekun Karolina Walkiewicz.

Wszystkim uczestnikom gminnego konkursu „Szkolne kolędowanie” serdecznie gratulujemy. Fragmenty występów uczestników w poszczególnych kategoriach można obejrzeć na szkolnym fanpage: https://www.facebook.com/spannobor/.

on 16 styczeń 2019
Odsłony: 876