bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Spotkanie Opłatkowe Seniorów

13 grudnia w Lisowie odbyło się doroczne spotkanie opłatkowe seniorów z terenu Gminy Lubartów. Organizatorem był Klub Seniora z Lisowa.

Do Lisowa przybyli seniorzy z licznych miejscowości naszej gminy. Obecni byli też przedstawiciele samorządu Gminy Lubartów: Przewodniczący Rady Gminy Lubartów Sławomir Sugier, Sekretarz Gminy Lubartów Katarzyna Brzozowska, Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubartowie Jolanta Gryzio, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Lubartowie Beata Wilczyńska, radni Rady Gminy Lubartów i sołtysi. O stronę duchową spotkania zadbał proboszcz Parafii Wniebowstąpienia Pańskiego w Lubartowie ks. Stanisław Rząsa.

Podczas spotkania panowała świąteczna i rodzinna atmosfera. W magię Świąt Bożego Narodzenia zebranych wprowadził występ artystyczny dzieci z Lisowa. Wszyscy, zgodnie z tradycją łamali się opłatkiem, składając sobie życzenia.

on 18 grudzień 2018
Odsłony: 1773