bip logo pomn1 grad

ePUAP www

VII kadencja samorządu gminy Lubartów pod znakiem inwestycji

31 października br. Wójt Gminy Lubartów oraz Radni Rady Gminy Lubartów podczas uroczystej Sesji podsumowali czteroletnią współpracę na rzecz samorządu gminy Lubartów.

16 listopada br. dobiega końca VII kadencja Rady Gminy Lubartów oraz Wójta Gminy, obejmująca lata 2014-2018. Podczas uroczystej sesji zwieńczającej minioną, czteroletnią współpracę samorządu gminnego, Wójt Gminy Lubartów Krzysztof Kopyść oraz Przewodniczący Rady Gminy Stanisław Borzęcki, przedstawili sprawozdanie z działalności organów gminy Lubartów w latach 2014-2018.

Bilans osiągnięć, jaki udało się uzyskać przez cztery lata, to kwota 66 mln zł przeznaczonych na takie zadania inwestycyjne, jak m.in. 20 km dróg asfaltowych, 15 km sieci kanalizacyjnej, rozbudowa sieci gazowej, budowa pierwszego gminnego przedszkola i pływalni oraz wiele innych przedsięwzięć, które wpłynęły na podniesienie standardów życia mieszkańców i ogólny rozwój gminy Lubartów.

Ostatnia sesja VII kadencji Rady Gminy Lubartów była także okazją do podziękowań za ciężką i skuteczną pracę zarówno Urzędu oraz Rady Gminy.

 

 

on 02 listopad 2018
Odsłony: 1483