bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Nowe Przedszkole na terenie Gminy Lubartów

Od początku roku szkolnego na terenie Gminy Lubartów funkcjonuje nowa placówka oświatowa. Jest to Niepubliczne Przedszkole „Małego Karola” w Lisowie. Organem prowadzącym jednostki jest Parafia Wniebowstąpienia Pańskiego w Lisowie. Uroczyste otwarcie odbyło się 25 października.

Na oficjalne otwarcie przybyli liczni goście. Obecny był Arcybiskup Metropolita Lubelski Stanisław Budzik oraz księżą z lubartowskich parafii. Władze samorządowe Gminy Lubartów reprezentował Wójt Gminy Lubartów Krzysztof Kopyść. Byli też przedstawiciele władz Miasta Lubartów i służb mundurowych.

Wójt Gminy Lubartów na ręce proboszcza Parafii Wniebowstąpienia Pańskiego w Lisowie ks. Stanisława Rząsy przekazał okolicznościowy adres. Zawiera on m.in. następującą treść: „Z okazji rozpoczęcia działalności przez Niepubliczne Przedszkole „Małego Karola” w Lisowie w imieniu własnym oraz Mieszkańców Gminy Lubartów pragnę złożyć serdeczne gratulacje i wyrazy uznania. Wymiernym efektem pracy księdza Proboszcza i grupy współpracowników jest utworzenie nowej placówki, posiadającej odziały integracyjne. Jestem przekonany, że Wasza praca będzie związana z owocną działalnością wychowawczą i edukacyjną na rzecz najmłodszych mieszkańców Gminy Lubartów”.

on 25 październik 2018
Odsłony: 1123