bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Złote Gody Mieszkańców Gminy Lubartów

W sobotę 6 października jubileusz 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego świętowały dwie pary małżeńskie z naszej gminy. Uroczystość złotych godów odbyła się w Urzędzie Miasta Lubartów.

Wśród 12 par z miasta i gminy Lubartów, które obchodziły jubileusz przysięgi małżeńskiej, znaleźli się: Krystyna i Henryk Iwanek z Wólki Rokickiej oraz Wanda i Henryk Gwiazda z Lisowa.

Podczas okolicznościowego spotkania dostojni jubilaci zostali uhonorowani Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, który w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wręczali Burmistrz Miasta Lubartów Janusz Bodziacki oraz Wójta Gminy Lubartów Krzysztof Kopyść.

Niezwykłej uroczystości towarzyszyło mnóstwo emocji i wzruszeń, a samych jubilatów wspierały rodziny. Wśród życzeń nie zabrakło również tortu okolicznościowego i lampki szampana.

W dowód szczególnego uznania trwałości oraz nierozerwalności małżeństwa i rodziny, Wójt Gminy Lubartów Krzysztof Kopyść składa Dostojnym Jubilatom życzenia kolejnych lat przeżytych w zdrowiu, miłości i wzajemnym szacunku na dalsze wspólne życie.

on 11 październik 2018
Odsłony: 675