bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Czyste powietrze wzbudziło ogromne zainteresowanie

W czwartek w Lubartowie odbyło się spotkanie z przedstawicielami Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w sprawie programu „Czyste Powietrze”.

Pierwotnie spotkanie miało się odbyć w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Lubartów. Ogromne zainteresowanie mieszkańców Lubartowa i Gminy Lubartów zmusiło organizatorów do zmiany miejsca. Ostatecznie spotkano się w sali kinowej Lubartowskiego Ośrodka Kultury.

Program priorytetowy „czyste powietrze” realizowany jest we współpracy Ministerstwa Środowiska i partnerów. Głównym celem jest poprawa efektywności energetycznej poprzez zmniejszenie lub uniknięcie emisji zanieczyszczeń powietrza pochodzących z jednorodzinnych budynków mieszkalnych, należących do osób fizycznych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami programu.

on 18 wrzesień 2018
Odsłony: 829