bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Cebulki za odpady

Informujemy, że Związek Komunalny Gmin Ziemi Lubartowskiej w ramach zadania „Działania edukacyjne w zakresie selektywnego zbierania odpadów na terenie ZKGZL” organizuje akcje „Cebulki za odpady”. Akcje skierowane są do wszystkich mieszkańców gmin członkowskich Związku. W Gminie Lubartów akcja odbędzie się podczas Dożynek w dniu 15 sierpnia w Skrobowie.

wfosigwW zamian za elektroodpady (zużyty mały sprzęt AGD, RTV), baterie, świetlówki przekazywane będą cebulki kwiatowe. W trakcie akcji mieszkańcy otrzymają materiały informacyjne dotyczące zasad segregacji odpadów. Podczas zbiórki mieszkańcy mogą spotkać się z pracownikami Biura Związku, którzy wyjaśnią wszelkie wątpliwości dotyczące odbioru odpadów i zasad ich segregacji.

Zadanie dofinansowane jest ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

on 09 sierpień 2018
Odsłony: 405