bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Kolejna umowa o dofinansowanie podpisana

Dla Gminy Lubartów to już piętnasta umowa o dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.

Wójt Krzysztof Kopyść wraz ze skarbnikiem Anną Jankowską podpisali umowę o dofinansowania ze środków unijnych na realizację dodatkowych zajęć i zakup doposażenia w szkołach w Łucce i Annoborze. Wartość dofinansowania to kwota 1,3 mln zł. Środki z budżetu gminy stanowią jedynie 5% wartości przedsięwzięcia. Projekt realizowany będzie do lipca 2020 r. Przypomnijmy, że na realizację dodatkowych zajęć i zakup doposażenia dla pozostałych szkół tj. w Brzezinach, Skrobowie, Nowodworze, Szczekarkowie, Wólce Rokickiej, Gmina Lubartów pozyskała środki europejskie w wysokości ponad 1,5 mln, a umowę na realizację projektu podpisano w grudniu 2017 r.

on 27 lipiec 2018
Odsłony: 821