bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Setne urodziny mieszkanki Gminy Lubartów

Drugiego lipca w Skrobowie-Kolonii odbyła się miła uroczystość. Mieszkanka tej miejscowości Elżbieta Strużek świętowała setną rocznicę urodzin. Dostojna jubilatka jest w dobrej kondycji zdrowotnej i mieszka z rodziną.

W okolicznościowym spotkaniu wzięli udział przedstawiciele gminnego samorządu – Wójt Gminy Lubartów Krzysztof Kopyść, Sekretarz Gminy Lubartów Katarzyna Brzozowska, Przewodniczący Rady Gminy Lubartów Stanisław Borzęcki. Nie mogło brakować radnego ze Skrobowa-Kolonii Mirosława Miki i miejscowego sołtysa Tadeusza Gwiazdy. Obecne były również pracownice Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, które poza kwiatami przekazały informację o specjalnym dodatku emerytalnym, który przysługuje osobom w tak sędziwym wieku.

Nie obyło się bez prezentów dla jubilatki, urodzinowego tortu i życzeń wielu kolejnych lat w zdrowiu i szczęściu.

Foto. Radosław Czarnecki

on 26 lipiec 2018
Odsłony: 799