bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Sportowe zmagania o Puchar Wójta Gminy Lubartów

Pod koniec maja na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej w Skrobowie odbył się już XXVII Turniej Sprawnościowo-rekreacyjny o Puchar przechodni Wójta Gminy Lubartów. Hasło przyświecające imprezie to „Wszystko dla zdrowia”. Uroczystego otwarcia dokonał Wójt Gminy Lubartów Krzysztof Kopyść.

Turniej ten to wspaniała sportowa zabawa, w której biorą udział reprezentacje ze wszystkich siedmiu szkół podstawowych z Gminy Lubartów – Annobór, Brzeziny, Łucka, Nowodwór, Skrobów, Szczekarków, Wólka Rokicka.

W konkurencjach przygotowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego brali udział uczniowie od klasy pierwszej do siódmej. Wzbudziły one ogromne emocje. Panowała atmosfera godna największych widowisk sportowych. Zawodnicy byli dopingowani przez kibiców, dyrektorów szkół, zaproszonych gości oraz rodziców. Zwycięski przechodni Puchar Wójta Gminy Lubartów wywalczyła reprezentacja ze Szkoły Podstawowej w Wólce Rokickiej. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa ze Skrobowa, a trzecie uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Annoboru.

Organizatorem imprezy był Robert Romanek, a poprowadziła ją Dorota Szczuchniak. Sędziami zawodów byli: Helena Krzyżanowska, Zdzisław Waśkowski oraz Henryk Libich.

Wszyscy uczestnicy otrzymali na zakończenie pamiątkowe dyplomy oraz sprzęt sportowy dla szkoły. Nagrody wręczył Wójt Krzysztof Kopyść.

on 29 czerwiec 2018
Odsłony: 980