bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Jasełka w Brzezinach

Tradycją Szkoły Podstawowej w Brzezinach są coroczne Jasełka, które wprowadzają w świąteczną atmosferę.

Te ostatnie zostały zaprezentowane przez uczniów podczas Wigilii szkolnej 22 grudnia. Zostały zaś przygotowane pod kierunkiem pań Joanny Pojęta i Joanny Michalik. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej zasiedli zaproszeni goście: Katarzyna Brzozowska – Sekretarz Gminy Lubartów, Stanisław Borzęcki – Przewodniczący Rady Gminy Lubartów, Stanisław Mysiak – radny z Brzezin, Dorota Rybak – miejscowa sołtys, seniorzy z Brzezin i Lisowa, rodzice uczniów oraz pracownicy i uczniowie szkoły. Zgromadzona publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Maryi i Józefa szukających schronienia, narodzenia Bożego Syna w ubogiej stajence oraz pokłony pasterzy i Trzech Króli.

Na zakończenie dyrektor placówki Krystyna Jędryszka złożyła wszystkim zebranym życzenia bożonarodzeniowe oraz podziękowała pracownikom szkoły i rodzicom, którzy pomagali w przygotowaniu Wigilii szkolnej.

on 04 styczeń 2018
Odsłony: 1203