bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Premiera Teledysku z Gminą Lubartów w Tle

Jak już informowaliśmy, Gminna Biblioteka Publiczna w Lubartowie wspólnie z fundacją MyEvergreen realizuje projekt „Książka moim drogowskazem”. W projekcie współfinansowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego bierze udział młodzież z terenu Gminy Lubartów.

Celem zadania jest ożywienie przestrzeni publicznej na wsi wokół idei czytelnictwa i współczesnej roli biblioteki, które przyciągną i zatrzymają w bibliotece młodych użytkowników. Organizatorzy chcą rozbudzić ciekawość i zachęcić do udziału w imprezach kształtujących nawyki czytelnicze i uczestnictwo w kulturze.

W pierwszy weekend września uczestnicy projektu wzięli udział w nagrywaniu teledysku do utworu, będącego interpretacją „Epitafium” Tadeusza Gajcego. Teledysk kręcony był na terenie Gminy Lubartów – w kopalni piachu i w budynku byłego ośrodka zdrowia w Łucce. Jest już efekt końcowy tej twórczej pracy. Premiera teledysku miała miejsce w czwartek 7 grudnia.

Zapraszamy do oglądania.

 

on 08 grudzień 2017
Odsłony: 1028