bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Pasowanie na Przedszkolaka

W wtorek 31 października w Szkole Podstawowej w Nowodworze odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. W przedszkolne szeregi zostały włączone dwie grupy – młodsza (Jeżyki) oraz starsza (Smerfy).

Przedszkolaki zaprezentowały w części artystycznej wiersze i piosenki. Złożyły uroczyste ślubowanie i zostały pasowane przez panią dyrektor. Występ zakończyły efektownym tańcem „Czekolada”. Na uroczystości nie zabrakło gości – przedstawicieli władz samorządowych, biblioteki gminnej, sołtysów oraz rodziców. Zaproszeni goście obdarowali najmłodszych upominkami, a całość spotkania uwieńczył wspólny poczęstunek przygotowany przez rodziców. Każdy uczestnik, mały czy duży mógł delektować się pysznym tortem.

Wszystkim przedszkolakom – Jeżykom i Smerfom, życzymy samych sukcesów i radośnie spędzonego czasu w przedszkolu.

on 13 listopad 2017
Odsłony: 1099