bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Podsumowanie Gminnego Konkursu Plastycznego „Jestem widoczny”

31 października w Szkole Podstawowej w Skrobowie Filia w Mieczysławce odbyło się podsumowanie Gminnego Konkursu Plastycznego „Jestem widoczny”.

Celem konkursu było zaprojektowanie znaczka odblaskowego, promowanie noszenia odblasków od najmłodszych lat oraz kształtowanie odpowiednich nawyków i zasad poruszania się po drodze.

Nadesłano 69 prac plastycznych z 7 szkół podstawowych Gminy Lubartów. Jury w składzie: Dorota Szczuchniak, Sylwia Filipek, Jadwiga Nazimowska, wyłoniło najciekawsze prace z uwzględnieniem trudu dziecka w wykonanie projektu znaczka odblaskowego.

Nagrodzeni zostali:
I nagroda – Kuba Powroźnik, lat 6, opiekun Małgorzata Rafał – Szkoła Podstawowa w Annoborze
II nagroda – Gabriel Wróbel, lat 5, opiekun Karolina Walkiewicz – Szkoła Podstawowa w Łucce
III nagroda – Magdalena Różyk, lat 6, opiekun Danuta Latoch – Szkoła Podstawowa w Skrobowie

Wyróżnienia przyznano:
Weronice Rybickiej, lat 5, opiekun Edyta Sadurska – Szkoła Podstawowa w Szczekarkowie oraz Szymonowi Kuchciakowi, lat 5, opiekun Małgorzata Strużek – Szkoła Podstawowa w Skrobowie Filia w Mieczysławce.

Laureaci konkursu, którzy przybyli do szkoły w Mieczysławce odebrali nagrody i dyplomy z rąk zastępcy dyrektora Szkoły Podstawowej w Skrobowie Roberta Kozaka. Spotkanie uświetniła część artystyczna – wiersze i piosenki o tematyce ruchu drogowego w wykonaniu uczniów klas I-III.

on 03 listopad 2017
Odsłony: 1192