bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Nagroda Ministra Edukacji Narodowej oraz Medal Komisji Edukacji Narodowej dla nauczycieli ze Szkoły Podstawowej w Wólce Rokickiej

W Kancelarii Prezesa Rady Ministrów 16 października z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyło się uroczyste spotkanie Prezesa Rady Ministrów Beaty Szydło oraz Ministra Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej z najlepszymi uczniami oraz nauczycielami wyróżnionymi za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania.

Nauczycielom zasłużonym dla polskiej edukacji zostały wręczone odznaczenia państwowe, Medale Komisji Edukacji Narodowej, nagrody Ministra Edukacji Narodowe oraz przyznane tytuły Honorowego Profesora Oświaty.

Za szczególne zasługi w pracy dydaktyczno-wychowawczej nagrody Ministra Edukacji Narodowej z naszego województwa otrzymało szesnaście osób, w tym Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Bolesława Prusa w Wólce Rokickiej – Ludmiła Romaneczko. Pani Ludmiła swoją nagrodę odebrała podczas uroczystości w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów z rąk Ministra Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej.

mednagrmen

Natomiast podczas uroczystych obchodów Dnia Edukacji Narodowej 18 października w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym w Lublinie nagrodę odebrał Bogdan Wójcik – nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej im. Bolesława Prusa w Wólce Rokickiej. Został odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania (na wniosek Lubelskiego Kuratora Oświaty).

on 24 październik 2017
Odsłony: 1006