bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Gminny Dzień Edukacji Narodowej

W przeddzień święta edukacji narodowej, we wspólnym gronie spotkali się pracownicy oświaty z terenu Gminy Lubartów. Uroczystość odbyła się 13 października w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Ziemi Lubartowskiej w Łucce.

Życzenia w imieniu Wójta Gminy Lubartów skierowane do pedagogów i pracowników oświaty złożył Zastępca Wójta Gminy Lubartów Dariusz Trąbka. Życzył satysfakcji z pracy pedagogicznej, wielu sukcesów zawodowych i osobistych oraz poczucia istoty wykonywanego zawodu. Podkreślił również, że zawód nauczyciela jest zawodem trudnym, odpowiedzialnym, wymagającym zaangażowania i poświęcenia. Do życzeń dołączył również Przewodniczący Rady Gminy Lubartów Stanisław Borzęcki, który mówił także o zmianach jakie wprowadziła reforma edukacji. Uroczystość uświetniła swoimi występami młodzież ze Szkoły Podstawowej w Łucce oraz gość specjalny – Mała Rokiczanka.

Obchody tak szczególnego dnia, jakim jest Dzień Edukacji Narodowej, nazywany także Dniem Nauczyciela, były okazją do przyznania nagród i wyróżnień. Wójt Gminy Lubartów Krzysztof Kopyść przyznał Nagrodę Wójta dyrektorom dwóch szkół oraz byłym dyrektorom gimnazjów którzy pełnią obecnie funkcję wicedyrektorów. Wśród nagrodzonych znaleźli się: Anna Zmysłowska – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Szczekarkowie, Zdzisław Wereszczyński – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Skrobowie, Janusz Rogala – Wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Łucce oraz Robert Kozak – Wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Skrobowie.

Również dyrektorzy poszczególnych placówek wręczali nagrody wyróżnionym przez nich nauczycielom oraz pracownikom obsługi. Nauczyciele, którzy otrzymali nagrody dyrektora w poszczególnych placówkach:

Szkoła Podstawowa w Annoborze:
Małgorzata Rafał, Anna Nogal, Iwona Szumiec, Adam Peterwas

Szkoła Podstawowa w Brzezinach:
Joanna Michalik, Monika Bronisz, Beata Iwanek, Jolanta Kardas, Katarzyna Ogrodowska, Joanna Pojęta, Marzena Rola, Hanna Woźniak, Edyta Zdunek

Szkoła Podstawowa w Łucce:
Anna Aftyka, Katarzyna Dawidek, Anna Jasińska, Anna Kowalczyk-Usow, Beata Mioduchowska-Najda, Agnieszka Pożarowszczyk, Agata Szlachta, Iwona Andrzejkiewicz, Ewa Baran, Ewa Budzyńska-Filipowicz, Patrycja Mysiak, Adam Wasak

Szkoła Podstawowa w Nowodworze:
Dorota Mysiak, Grażyna Bednarczyk, Marzanna Majewska, Małgorzata Małyska, Maria Ścibura-Krzewińska

Szkoła Podstawowa w Skrobowie:
Danuta Latoch, Agnieszka Skomra, Sylwia Filipek, Ewa Małyska, Robert Romanek, Dorota Szczuchniak, Izabella Bącławek, Agnieszka Chojnacka, Henryk Libich, Dorota Gwiazda

Szkoła Podstawowa w Szczekarkowie:
Agnieszka Lisek, Stanisław Onak, Adam Peterwas, Agnieszka Sowa

Szkoła Podstawowa w Wólce Rokickiej:
Ewa Całka, Bogdan Wójcik, Ewa Zybała

on 24 październik 2017
Odsłony: 1544