bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Nasze Szkoły liczą się w Powiecie

W poniedziałek 2 października w Leszkowicach odbyło się podsumowanie powiatowego współzawodnictwa sportowego szkół za rok szkolny 2016/2017. W ramach Szkolnego Związku Sportowego szkoły rywalizują w trzech kategoriach – Igrzyska (szkoły podstawowe), Gimnazjada (szkoły gimnazjalne) i Licealiada (szkoły ponadgimnazjalne).

W kategorii Igrzyska sklasyfikowano 28 szkół. W tej grupie znajduje się aż 7 placówek z terenu Gminy Lubartów. To zdecydowanie największa liczba spośród wszystkich gmin z terenu powiatu. W zestawieniu zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie. Nasze placówki zajęły następujące lokaty: 7. Szkoła Podstawowa w Skrobowie, 10. Szkoła Podstawowa w Brzezinach, 14. Szkoła Podstawowa w Łucce, 15. Szkoła Podstawowa w Wólce Rokickiej, 21. Szkoła Podstawowa w Szczekarkowie, 22. Szkoła Podstawowa w Annoborze, 24. Szkoła Podstawowa w Nowodworze.

W kategorii Gimnazjada sklasyfikowano 16 szkół. W tej grupie znajdują się 2 placówki z terenu Gminy Lubartów. W zestawieniu zwyciężyło Gimnazjum Sportowe w Lubartowie. Nasze placówki zajęły następujące lokaty: 7. Gimnazjum w Łucce, 9. Gimnazjum w Skrobowie.

dyp234652

on 09 październik 2017
Odsłony: 915