bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Seniorzy na konferencji w Tomaszowie Lubelskim

„Bezpieczny i aktywny senior”, to temat konferencji, w której uczestniczyła Rada Seniorów Gminy Lubartów.

Wojewódzka konferencja pod tytułem „Bezpieczny i Aktywny Senior” odbyła się 18 września w Centrum Edukacyjno-Kongresowego KUL w Tomaszowie Lubelskim. Kampania pod honorowym patronatem Ministra Pracy i Polityki Społecznej Elżbiety Rafalskiej i Posła na Sejm RP Sławomira Zawiślaka poświęcona była założeniom programów rządowych „Bezpieczny i aktywny senior”, „Rządowy Program na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych”, czy sytuacji osób starszych w województwie lubelskim.

Spotkanie zainaugurował wykład Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej Elżbiety Bojanowskiej.

W konferencji uczestniczyli członkowie Rady Seniorów Gminy Lubartów w pełnym składzie.

on 28 wrzesień 2017
Odsłony: 1141