bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Trwa budowa przedszkola w Skrobowie-Kolonii

Prezentujemy poniżej fotogalerię z prac budowlanych przy budowie przedszkola gminnego w Skrobowie - Kolonii. Przypomnijmy, że jest to pierwszy tego typu obiekt na terenie Gminy Lubartów. Najmłodsi mieszkańcy naszej gminy będą mogli uczęszczać do przedszkola w Skrobowie - Kolonii już od września 2018 r.

Projekt otrzymał dofinansowanie w ramach Osi priorytetowej 13 Infrastruktura społeczna Działanie 13.5 Infrastruktura przedszkolna Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020. Wykonawcą robót jest Zakład Remontowo-Budowlany Alicja Jedut z Lubartowa. Wykonano już ściany fundamentowe, obecnie murowane są ściany kondygnacji naziemnej. W ramach inwestycji powstanie przyjazny dla środowiska i użytkowników parterowy budynek z czterema salami przedszkolnymi wyposażonymi w przestronne tarasy, stołówką oraz zapleczem kuchennym i administracyjnym. Dzieci będą miały również do dyspozycji duży plac zabaw, a rodzice wygodny parking.

on 19 wrzesień 2017
Odsłony: 1362