bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Premiera nowego teledysku Rokiczanki

Zespół ludowy Rokiczanka z Rokitna nie zwalnia tempa i może pochwalić się nowymi sukcesami. 16 września 2017 r. odbyła się internetowa premiera teledysku do piosenki "Wyszłabym za dziada".

Utwór pochodzi z najnowszego albumu "Oj, zagraj mi muzyko!" wydanego w ubiegłym roku z okazji 15-lecia działalności zespołu. W ciągu ostatnich kilku lat, we współpracy z Gminą Lubartów oraz Gminną Biblioteką Publiczną w Lubartowie zespół wydał dwie płyty z muzyką ludową oraz zrealizował 7 profesjonalnych teledysków. Popularność klipów oraz piosenek w ich wykonaniu sprawiła, że Rokiczanka stała się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych zespołów ludowych w kraju. W 2016 roku zespół został uhonorowany odznaką honorowa „Zasłużony dla Kultury Polskiej” Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Gratulujemu i życzymy kolejnych osiągnięć!

on 16 wrzesień 2017
Odsłony: 791