bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Pożegnali szkołę i powitali wakacje

W piątek 23 czerwca uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Gminy Lubartów zakończyli naukę i rozpoczęli wakacje. Uczniowie otrzymali świadectwa, a najzdolniejsi oraz ci, którzy w minionym roku szkolnym odnieśli sukcesy, odebrali nagrody.

W uroczystym zakończeniu roku szkolnego w szkołach na terenie naszej gminy brali udział przedstawiciele władz samorządowych. Wszyscy gratulowali uczniom wyników w nauce i życzyli wspaniałego, wakacyjnego wypoczynku. Przed dziećmi i młodzieżą ponad dwa miesiące wakacji. Do szkół powrócą 1 września. Ze względu na reformę edukacji, nie odbędzie się bez zmian. Znikną gimnazja, a szkoła podstawowa będzie ośmioklasowa.

 

 

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w Szkole Podstawowej w Annoborze

 

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w Szkole Podstawowej w Mieczysławce

 

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w Szkole Podstawowej w Nowodworze

  

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w Szkole Podstawowej w Skrobowie

  

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w Gimnazjum w Łucce

on 28 czerwiec 2017
Odsłony: 1491