bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Wyścig kolarski na naszych drogach

Informujemy, że w sobotę 1 lipca po drogach naszej gminy przejeżdżali będą kolarze biorący udział w 5 etapie 28. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków. W związku z tym, zwracamy się z prośbą o umożliwienie bezpiecznego przejazdu peletonu kolarzy i kolumny wyścigu.

Prosimy o ograniczenie ruchu i wstrzymanie się z wyjazdami w czasie planowanego przejazdu, nie wybieganie na jezdnię w szczególności dzieci po porzucone przez kolarzy bidony, zabezpieczenie zwierząt, aby nie wtargnęły na jezdnię oraz dostosowanie się do poleceń osób zabezpieczających wyścig.

Planowana trasa i godziny przejazdu kolumny wyścigu po terenie Gminy Lubartów:

  • droga przez miejscowość Chlewiska od strony Pałecznicy w kierunku Lubartowa w godz. 12.14 – 12.26
  • droga przez miejscowość Nowodwór-Piaski od Lubartowa w kierunku Kozłówki w godz. 12.27 – 12.38
  • droga przez miejscowość Nowodwór w kierunku Kozłówki w godz. 12.29 – 12.41.
on 27 czerwiec 2017
Odsłony: 952