bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Dzień Rodziny w Skrobowie

We wtorek 13 czerwca w Szkole Podstawowej w Skrobowie odbyła się okolicznościowa uroczystość. Przedszkolaki zaprosiły do placówki swoich rodziców, przygotowując dla nich wielką niespodziankę, z okazji ich święta. Dzieci ubrane w galowe stroje pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły i składały życzenia.

Impreza rozpoczęła się „Polonezem” w wykonaniu dzieci z najstarszej grupy przedszkolnej „Promyczki”. W dalszej kolejności wystąpiły młodsze grupy: „Krasnoludki” i „Smerfy”. W wyjątkowej atmosferze dzieci wspaniale odgrywały swoje role. Niejednej mamie łza zakręciła się w oku. Była to bardzo wyjątkowa uroczystość pełna uśmiechu, radości i dumy. Na zakończenie części artystycznej dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty i laurki.

Opiekę nad przedszkolakami sprawowały panie: Danuta Latoch, Agnieszka Skomra, Agnieszka Janiszewska, Katarzyna Tudruj, Edyta Tomasiak, Jagoda Stępień.

on 21 czerwiec 2017
Odsłony: 2108