bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Sportowe sukcesy uczennic z Annoboru

Rozpoczęty wczesną wiosną sezon biegów jest bardzo udany dla uczennic Szkoły Podstawowej w Annoborze. Passa sukcesów rozpoczęła się podczas Ogólnopolskich Biegów Przełajowych, rozgrywanych w ramach Grand Prix Polski Środkowo-Wschodniej w Leszkowicach.

Tam Magda Kisiel zajęła III miejsce. Wraz z kolejnymi startami forma Magdy rosła. Podczas biegów Lewarta finiszowała na II miejscu. Również druga była w Ogólnopolskich Biegach o Błękitną Wstęgę Wisły w Puławach. W tych samych biegach startowały także: Monika Kisiel i Ola Sobstyn. Monika w Puławach stanęła na podium, zajmując III miejsce, a Ola zajęła piąte miejsce.

Największe sukcesy uczennice Szkoły Podstawowej w Annoborze odniosły 3 czerwca w Lublinie. W Bieg Solidarności dziewczęta rywalizowały na dystansie trzech kilometrów. Po wyczerpującym biegu, na finiszu siostry Kisiel między sobą rozegrały walkę o pierwsze miejsce. Zwyciężyła Monika, a jej siostra Magda zajęła II miejsce. Obie otrzymały wartościowe nagrody rzeczowe. Ola Sobstyn zajęła XII miejsce. Wielkie brawa dla młodych sportsmenek, które rozsławiają Gminę Lubartów w zawodach sportowych.

Trenerką Magdy, Moniki i Oli jest nauczycielka Szkoły Podstawowej w Annoborze Iwona Szumiec.

on 19 czerwiec 2017
Odsłony: 1010