bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Edyta Borowicz-Czuchryta laureatką nagrody „Nauczyciel Języka Angielskiego Roku BAS”

Dnia 10 czerwca 2017 roku w Sali Balowej Zamku Królewskiego w Warszawie podczas Finału Akademickich Debat Oksfordzkich Pani Edyta Borowicz-Czuchryta, nauczycielka języka angielskiego w Szkole Podstawowej w Szczekarkowie została ogłoszona laureatką nagrody „Nauczyciel Języka Angielskiego Roku BAS”.

Nagroda została przyznana po raz drugi przez British Alumni Society BAS - Stowarzyszenie Absolwentów Uniwersytetów Brytyjskich w Polsce i Oxford University Press. Celem tej nagrody jest podniesienie rangi nauczyciela poprzez pokazanie przykładów dobrej praktyki i najlepszych profesjonalistów w zawodzie, a tym samym wniesienie wkładu w jakość nauczania języka angielskiego w polskich szkołach.

Edyta Borowicz-Czuchryta uczy w Szkole Podstawowej w Szczekarkowie oraz Gimnazjum w Skrobowie. Od ośmiu lat realizuje z uczniami projekty w unijnym programie eTwinning, w ramach którego za pomocą wszelkich możliwości komunikacyjnych jakie daje technologia informatyczna pracują wspólnie nad różnymi zagadnieniami i problemami ze swoimi rówieśnikami z innych krajów europejskich.

on 14 czerwiec 2017
Odsłony: 1089