bip logo pomn1 grad

ePUAP www

II Gminny Przegląd Zespołów Tanecznych Nowodwór 2017

We wtorek 6 czerwca do Szkoły Podstawowej w Nowodworze przyjechało 60 uczestników ze szkół podstawowych Gminy Lubartów, aby zaprezentować swoje wyczyny taneczne na II Gminnym Przeglądzie Zespołów Tanecznych.

Inicjatorami tej imprezy były Ewelina Czubacka oraz Iwona Szumiec, a główną ideą przeglądu było spotkanie dzieci i młodzieży, nauczycieli i instruktorów kochających taniec i muzykę. Takie wspólne spotkania służą pogłębianiu zainteresowań młodych ludzi wartościami kultury, w tym stanowiącego jeden z jej elementów tańca. Podczas tego wydarzenia mogliśmy zobaczyć osiem zespołów tanecznych. Wszystkie prezentacje były na bardzo wyrównanym, wysokim poziomie. Tancerze wnieśli ze sobą mnóstwo pozytywnej energii, humoru i zabawy.

 

Jury jednogłośnie zadecydowało o przyznaniu nagród:
I miejsce – zespół „Adrenalina” ze Szkoły Podstawowej w Annoborze
II miejsce – zespół „Stars” ze Szkoły Podstawowej w Nowodworze
III miejsce – zespół „Sweet Dance” ze Szkoły Podstawowej w Łucce
Wyróżnienie – zespół „Perełki” ze Szkoły Podstawowej w Mieczysławie
Wyróżnienie – zespół „Giganci” ze Szkoły Podstawowej w Skrobowie

Impreza zakończyła się wręczeniem pamiątkowych pucharów oraz dyplomów, po czym zaproszono wszystkich na słodki poczęstunek.

on 09 czerwiec 2017
Odsłony: 1150