bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Ekologiczne zoo w Mieczysławce

Troska o naszą planetę i związana z nią ekologia nie są obojętne uczniom Szkoły Podstawowej w Mieczysławce. Dzieci z wielkim zapałem przystąpiły do konkursu ekologicznego, zorganizowanego przez Sylwię Filipek z okazji „Dnia Ziemi”.

Prace konkursowe miały formę „eko zwierzątek”, do wykonania których uczniowie użyli różnego rodzaju surowców, m.in.: nakrętek, butelek plastikowych, gazet, papieru, tektury, torebek foliowych, płyt CD, słomek do napojów. Pomysły były bardzo oryginalne. W wyniku zgromadzonych prac powstało niepowtarzalne „ekologiczne zoo”. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 28 kwietnia. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni. Wystawę „eko zwierzaków” można oglądać w holu Urzędu Gminy Lubartów.

 

on 05 maj 2017
Odsłony: 887