bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Biblioteki otwarte

Szanowni Czytelnicy i użytkownicy. Decyzją Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Lubartowie w porozumieniu z Wójtem Gminy Lubartów oraz wcześniejszych konsultacjach z sanepidem z dniem 4 maja 2020 r. wszystkie biblioteki znajdujące się na terenie gminy Lubartów zostają uruchomione jedynie jako wypożyczalnie książek.

Zaleca się zarówno użytkownikom jak i bibliotekarzom przebywanie w bibliotece w maseczce i rękawicach.

 

Istnieje również możliwość wcześniejszego zamówienia książek drogą telefoniczną lub mailową:
Biblioteka w Lisowie tel. 81 855 28 09, e-mail; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Biblioteka w Nowodworze tel. 81 854 39 17, e-mail; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Biblioteka w Rokitnie tel. 81 851 81 42, e-mail; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Biblioteka w Skrobowie tet. 81 854 55 37, e-mail; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Biblioteka w Trzcińcu z/s w Baranówce tel. 81 475 38 00, e-mail; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z poważaniem: Beata Wilczyńska
Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Lubartowie

on 04 maj 2020
Odsłony: 635