bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Skrobów zwycięzcą II Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy

12 lutego w sali gimnastycznej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Skrobowie, już po raz drugi odbył się międzyszkolny Gminny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Lubartów. W tym roku w turnieju udział wzięło 6 drużyn: SP Annobór, SP Łucka, SP Nowodwór, SP Szczekarków, SP Wólka Rokicka oraz ZSP Skrobów.

Zebranych powitał dyrektor szkoły Zdzisław Wereszczyński, a zawody otworzył Przewodniczący Rady Gminy Lubartów Sławomir Sugier. Po zaciętej walce pierwsze miejsce wywalczył zespół gospodarzy, przed drużyną z Wólki Rokickiej, a trzecie miejsce przypadło zawodnikom z Łucki. Wszystkie drużyny otrzymały puchary oraz dyplomy, które wręczył Sławomir Sugier oraz wicedyrektor szkoły Robert Kozak. Na zakończenie patron turnieju podziękował wszystkim zawodnikom za walkę i grę fair, a nauczycielom wychowania fizycznego Robertowi Romankowi i Henrykowi Libichowi, za wspaniałe przyjęcie zawodników oraz organizację zawodów.

on 24 luty 2020
Odsłony: 545