bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Nowa Rada Seniorów Gminy Lubartów

We wtorek 18 lutego odbyła się pierwsza sesja Rady Seniorów Gminy Lubartów. Tym samym zainaugurowano drugą kadencję pracy seniorów na rzecz lokalnej społeczności.

Podczas pierwszej sesji II kadencji nowo wybrani radni złożyli ślubowanie i otrzymali zaświadczenia o wyborze. Gratulacje nowym radnym złożyli: Wójt Gminy Lubartów Krzysztof Kopyść, Sekretarz Gminy Lubartów Katarzyna Brzozowska oraz Przewodniczący Rady Gminy Lubartów Sławomir Sugier.

Rada Seniorów Gminy Lubartów II kadencji pracowała będzie w następującym składzie: Halina Baturo (zastępca przewodniczącego), Jan Budzyński, Anna Komsta, Zofia Bogumiła Mazurek (sekretarz), Janina Pojęta (przewodniczący), Maria Smyk, Helena Włoch.

Dla władz naszego gminnego samorządu bardzo cenny jest fakt, że seniorzy są aktywni i prężni w działaniu. Chętnie sięgają po środki finansowe i organizują imprezy dla swojego środowiska. Dzięki temu spotykają się, uczestnicząc w ciągu roku w kilku imprezach. Na szczególne wyróżnienie zasługują członkowie Rady Seniorów Gminy Lubartów i Stowarzyszenia Razem dla Gminy Lubartów.

Seniorzy mogą liczyć na pomoc i wsparcie pracowników Urzędu Gminy Lubartów i jednostek organizacyjnych gminy, w tym Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej i Gminnej Biblioteki Publicznej.

on 19 luty 2020
Odsłony: 948