Drukuj

Wsparcie lokalnej społeczności 2020 - Elektrownie Wiatrowe Wschód Sp. z o.o.

Właściciel farmy wiatrowej Lubartów, spółka Elektrownie Wiatrowe Wschód, pragnie wesprzeć miejscową społeczność poprzez dofinansowanie projektów o znaczeniu lokalnym.

Wspierane projekty powinny mieć na celu wspieranie działań pro-ekologicznych lub być ukierunkowane na potrzeby dzieci. Każdy projekt powinien obejmować swoim zasięgiem jak największą społeczność. Ponadto wskazana jest przejrzystość i prostota proponowanych rozwiązań. Zarząd spółki Elektrownie Wiatrowe Wschód Sp. z o.o. zapozna się z wpłyniętymi wnioskami projektowymi i podejmie decyzję co do ich dalszego procedowania. Wnioski powinny zawierać pełną nazwę podmiotu aplikującego, numer i osobę kontaktową, adres pocztowy, adres emailowy, opisy planowanego/realizowanego przedsięwzięcia i sposobu wykorzystania środków finansowych na projekt.

W celu pozyskania formularza wniosku lub złożenia wniosku prosimy o kontakt emailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Termin nadsyłania wniosków to 31 Marzec 2020.

on 22 styczeń 2020
Odsłony: 1070