bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Złote Gody małżeństwa z terenu Gminy Lubartów

W sobotę 14 grudnia jubileusz złotych godów zawarcia związku małżeńskiego świętowała para małżeńska z naszej gminy.

Okolicznościowa uroczystość odbyła się w Urzędzie Miasta Lubartów. Wśród 8 par z miasta i gminy Lubartów, które obchodziły jubileusz przysięgi małżeńskiej, znaleźli się Henryka i Leszek Sidor z Lisowa. Mieszkańcy naszej gminy świętowali 52. rocznicę zawarcia małżeństwa.

Podczas okolicznościowego spotkania dostojni jubilaci zostali uhonorowani Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, który w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wręczali Burmistrz Miasta Lubartów Krzysztof Paśnik oraz Zastępca Wójta Gminy Lubartów Dariusz Trąbka.

Niezwykłej uroczystości towarzyszyło mnóstwo emocji i wzruszeń, a samych jubilatów wspierały rodziny. Wśród życzeń nie zabrakło również tortu i lampki szampana.

W dowód szczególnego uznania trwałości oraz nierozerwalności małżeństwa i rodziny, władze Gminy Lubartów składają Dostojnym Jubilatom życzenia kolejnych lat przeżytych w zdrowiu, miłości i wzajemnym szacunku na dalsze wspólne życie.

on 19 grudzień 2019
Odsłony: 361