bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Ścieżka rowerowa połączy Nowodwór i Skrobów-Kolonię

Rozstrzygnięty został przetarg na kolejną inwestycję, realizowaną przez Gminę Lubartów. Do końca września przyszłego roku powstanie ścieżka rowerowa łącząca Nowodwór i Skrobów-Kolonię. Wykonawcą prac jest Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów S.A.

Inwestycja nosi nazwę Rozbudowa drogi gminnej nr 103350L Nowodwór – Skrobów-Kolonia w zakresie budowy obustronnych jednokierunkowych pasów ruchu dla rowerów na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatową nr 1545L do skrzyżowania z drogą powiatową nr 1528Lw ramach inwestycji pn.: „Budowa dróg dla rowerów i pasów ruchu dla rowerów w gminie Lubartów” w ramach projektu „Mobilny LOF”.

Zadanie realizowane będzie w dwóch etapach. Pierwsza część zostanie wykonana do końca br. Jednak większość prac przewidziano w harmonogramie do 30 września przyszłego roku. W efekcie końcowym powstaną obustronne pasy ruchu dla rowerów. Wykonawca zrealizuje zadanie za kwotę 4 155 648,95 zł.

on 07 październik 2019
Odsłony: 330