bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Rozwiń skrzydła z biblioteką

Z przyjemnością informujemy, że „dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury” projekt Gminnej Biblioteki Publicznej w Lubartowie pn. „Rozwiń skrzydła z biblioteką”.

Głównym celem zadania jest przeprowadzenie szeregu działań animujących czytelnictwo gdzie rodzą się pasje i realizują marzenia. Tym razem zapraszamy do trzech filii bibliotecznych w miejscowościach: Lisów, Nowodwór i Trzciniec na Igraszki literacko-teatralne, które zostaną zakończone powarsztatowym spektaklem. Regulamin rekrutacji, oświadczenia uczestników oraz deklaracje wzięcia udziału w Projekcie znajdują się w bibliotekach. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy trwają do 10 maja 2019 r.

rozwskrzd mdu74

on 18 kwiecień 2019
Odsłony: 626