Drukuj

Wybrano Sołtysów i Rady Sołeckie

W styczniu i lutym odbyły się wybory sołtysów i rad sołeckich na terenie Gminy Lubartów. Mieszkańcy poszczególnych sołectw wybrali swoich przedstawicieli. Niebawem zostaną przeprowadzone wybory w Wólce Rokickiej.

Oto sołtysi i rady sołeckie Gminy Lubartów na kadencję 2019 – 2023:

  1. Annobór – sołtys (przewodniczący rady sołeckiej) Katarzyna Walkowska; rada sołecka: Małgorzata Gorzel, Izabela Snopkowska, Paweł Urban, Łukasz Żmuda
  2. Baranówka – sołtys (przewodniczący rady sołeckiej) Anna Dobrzyńska; rada sołecka: Anna Goliszek, Janusz Potocki, Anna Radkiewicz, Ewa Urban
  3. Brzeziny – sołtys (przewodniczący rady sołeckiej) Dorota Rybak; rada sołecka: Monika Guz, Karol Kirylak, Paweł Marzęta, Łukasz Pyra
  4. Chlewiska – sołtys (przewodniczący rady sołeckiej) Marek Zbiciak; rada sołecka: Joanna Jankowska, Stanisława Waśkowicz, Ewa Zielińska
  5. Lisów – sołtys (przewodniczący rady sołeckiej) Artur Wągrodny; rada sołecka: Zdzisław Jabłoński, Barbara Orłowska, Emil Powałka, Dariusz Trąbka
  6. Łucka – sołtys (przewodniczący rady sołeckiej) Mieczysław Chlebiej; rada sołecka: Jan Deryło, Michalina Gaweł, Henryk Kozak
  7. Łucka-Kolonia – sołtys (przewodniczący rady sołeckiej) Andrzej Hajnrych; rada sołecka: Barbara Kornacka, Krzysztof Rodak, Leszek Włodarczyk
  8. Majdan Kozłowiecki – sołtys (przewodniczący rady sołeckiej) Wiesława Kucharzyk; rada sołecka: Paweł Pomorski, Jan Puchacz, Alina Skrzypiec, Ryszard Zarzycki
  9. Mieczysławka – sołtys (przewodniczący rady sołeckiej) Tomasz Kaczyński; rada sołecka: Franciszek Kędracki, Edward Łukiewicz, Janusz Pojęta
  10. Nowodwór – sołtys (przewodniczący rady sołeckiej) Małgorzata Oniszczuk; rada sołecka: Marek Bogusz, Maciej Jarzyna, Radosław Kostyła, Zbigniew Ligęcki
  11. Nowodwór-Piaski – sołtys (przewodniczący rady sołeckiej) Aleksander Woliński; rada sołecka: Stanisław Borzęcki, Adrian Grzyb, Ewa Małyska-Bigoraj, Kamil Prażmo
  12. Rokitno – sołtys (przewodniczący rady sołeckiej) Grażyna Smyk; rada sołecka: Andrzej Dziuba, Dariusz Furtak, Marek Kosior, Grzegorz Szczepanik
  13. Skrobów – sołtys (przewodniczący rady sołeckiej) Sławomir Sugier; rada sołecka: Jerzy Bronisz, Łukasz Bronisz, Roman Grymuza, Andrzej Kwaśny
  14. Skrobów-Kolonia – sołtys (przewodniczący rady sołeckiej) Tadeusz Gwiazda; rada sołecka: Grzegorz Bronisz, Sławomir Góźdź, Zbigniew Grabowski, Kamil Urbaś
  15. Szczekarków – sołtys (przewodniczący rady sołeckiej) Kamil Świniarski; rada sołecka: Zofia Mazurek, Mariusz Szczęch, Grzegorz Szkuat, Jacek Szysiak
  16. Trójnia – sołtys (przewodniczący rady sołeckiej) Grażyna Mitruk; rada sołecka: Ewa Lewin, Halina Panek, Teresa Panek, Wiesława Wysocka
  17. Trzciniec – sołtys (przewodniczący rady sołeckiej) Sławomir Foltyn; rada sołecka: Fryderyk Puła, Łukasz Wąś, Katarzyna Włoch, Magdalena Wysok
  18. Wandzin – sołtys (przewodniczący rady sołeckiej) Ireneusz Szczuchniak; rada sołecka: Robert Buss, Lucyna Małysz, Ireneusz Mańko, Ewa Woźniak
  19. Wincentów – sołtys (przewodniczący rady sołeckiej) Artur Szysiak; rada sołecka: Anna Jukowska, Paweł Kruczek, Mariola Sowa
  20. Wola Lisowska – sołtys (przewodniczący rady sołeckiej) Barbara Martyńska; rada sołecka: Justyna Dajek, Jolanta Kaznowska, Dawid Sagan
  21. Wola Mieczysławska – sołtys (przewodniczący rady sołeckiej) Kamila Ochalska; rada sołecka: Jerzy Góźdź, Piotr Podgórniak, Kamila Tobera
  22. Wólka Rokicka – wybory odbędą się niebawem
  23. Wólka Rokicka-Kolonia – sołtys (przewodniczący rady sołeckiej) Helena Piętka; rada sołecka: Katarzyna Pydyś, Andrzej Szczęch, Tadeusz Wójcicki, Krzysztof Włoch

 

on 28 luty 2019
Odsłony: 485