bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Msza w intencji seniorów w Bazylice św. Anny w Lubartowie

W niedzielę, 31 lipca biskup senior Ryszard Karpiński modlił się w Bazylice św. Anny za lubartowskich seniorów. W nabożeństwie uczestniczyli seniorzy z naszej gminy wspierani przez dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Lubartowie Beatę Wilczyńską.

Mszę w intencji osób starszych koncelebrował biskup pomocniczy senior Archidiecezji Lubelskiej Ryszard Karpiński oraz proboszcz parafii św. Anny w Lubartowie, ks. Andrzej Juźko. W liturgii uczestniczyli także mieszkańcy Gminy Lubartów, a w szczególności członkowie Rady Seniorów Gminy Lubartów oraz klubów seniorów z terenu naszej gminy. Podczas liturgii biskup Ryszard Karpiński przyjął życzenia i kwiaty od parafian.

 

 

on 03 sierpień 2016
Odsłony: 1386