bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Pedagodzy z awansami

Pięć nauczycielek ze szkół podstawowych Gminy Lubatów otrzymało awans zawodowy. Akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego wręczył pedagogom 28 lipca br. Wójt Gminy Lubartów Krzysztof Kopyść.

O uzyskanie stopnia nauczyciela mianowanego ubiegały się: Katarzyna Keller ze Szkoły Podstawowej w Wólce Rokickiej, Małgorzata Wróbel ze Szkoły Podstawowej w Łucce, Edyta Borowicz-Czuchryta ze Szkoły Podstawowej w Szczekarkowie, Dorota Pawlas ze Szkoły Podstawowej w Skrobowie oraz Karolina Walkiewicz ze Szkoły Podstawowej w Łucce.

Awans poprzedzony był egzaminem zawodowym, podczas którego nauczyciele zaprezentowali swój dorobek zawodowy, a także odpowiadali na pytania komisji z zakresu pedagogiki, dydaktyki, metodyki nauczania oraz prawa oświatowego.

Wraz z aktami nadania stopnia awansu zawodowego, nauczyciele przyjęli gratulacje i słowa uznania z ust Wójta Krzysztofa Kopyścia „za wysiłek włożony w kształtowanie umysłów i serc wychowanków oraz wyzwalanie pasji i uzdolnień”, a także  życzenia, aby „niełatwa misja pedagoga przyniosła doskonałe efekty, radość oraz świadomość budowania pomyślnej przyszłości polskiego społeczeństwa”.

on 01 sierpień 2016
Odsłony: 3390