bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Dyrektorzy szkół powołani

Przez kolejnych 5 lat Szkołą Podstawową w Brzezinach pokieruje Krystyna Jędryszka, z kolei funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej w Mieczysławce przez najbliższe 4 lata sprawowała będzie Magdalena Jezior. Akty powierzenia stanowisk dyrektorom szkół wręczył 1 lipca br. Wójt Gminy Lubartów Krzysztof Kopyść.

Krystyna Jędryszka kieruje Szkołą Podstawową w Brzezinach od 1 września 1991 r. Posiada 35-letni staż pracy pedagogicznej, a jej praca jako dotychczasowego dyrektora Szkoły Podstawowej w Brzezinach oceniona została przez Lubelskiego Kuratora Oświaty na wyróżniającą. Kolejną kadencję na stanowisku dyrektora szkoły, Krystyna Jędryszka będzie zajmowała do 31 sierpnia 2021 r.
Magdalena Jezior pełni funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej w Mieczysławce od 2015 r. Posiada 8-letni staż pracy jako nauczyciel języka polskiego, bibliotekarz i nauczyciel zajęć rewalidacyjno-wychowawczych. Funkcję dyrektora placówki w Mieczysławce będzie pełniła do 31 sierpnia 2020 r.

Kandydatki na dyrektorów szkół podstawowych wyłonione zostały w wyniku przeprowadzonego konkursu. W piątek 1 lipca w siedzibie Urzędu Gminy Lubartów z rąk Wójta Gminy Krzysztofa Kopyścia, odebrały dokumenty potwierdzające przedłużenie powierzenia stanowiska.

on 01 lipiec 2016
Odsłony: 2214