bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Festyn Rodzinny w Brzezinach

W środę 8 czerwca na boisku szkolnym w Brzezinach dzieci i rodzice świętowali po raz kolejny festyn z okazji Święta Rodziny. Słoneczna pogoda sprzyjała zabawom na świeżym powietrzu, a spotkanie zakończyło się wspólnym ogniskiem.

Gośćmi honorowymi spotkania byli: Przewodniczący Rady Gminy Lubartów Stanisław Borzęcki, Przewodniczący Komisji do spraw Oświaty, Kultury, Sportu, Socjalnych Wsi i Porządku Publicznego Rady Gminy Lubartów Tadeusz Wiak, a także Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubartowie Jolanta Gryzio.

Festyn był okazją do podsumowania projektów: „Włącz się. Młodzi i Media” oraz „Czas na Zdrowie”, podczas którego uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Brzezinach przedstawili projekcję filmu „Śmietnik w mojej głowie”, a wszystkich przybyłych gości poczęstowali zdrowymi przekąskami. Po koncercie w wykonaniu uczniów, festyn przeniósł się na boisko szkolne, gdzie specjalnie dla dzieci przygotowano dmuchany plac zabaw, zorganizowano gry i zabawy sportowe z nagrodami, a niespodzianką dla dzieci była wizyta funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie, którzy zaprezentowali dzieciom radiowóz policyjny i motocykle służbowe. Tegoroczny festyn zakończyło wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku.

on 14 czerwiec 2016
Odsłony: 1062