bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Lekkoatleci na powiatowych mistrzostwach w Łucce

W poniedziałek 9 maja na stadionie sportowym przy Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Łucce dziewięć gimnazjów z powiatu lubartowskiego walczyło o podium w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Lubartowskiego w Lekkiej Atletyce.

Naszą gminę reprezentowały Gimnazjum w Łucce i Gimnazjum w Skrobowie.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonał dyrektor Gimnazjum im. Marii Curie-Skłodowskiej w Łucce – Stanisław Janusz Rogala. Reprezentanci i reprezentantki każdej ze szkół wzięli udział w 9 konkurencjach lekkoatletycznych: biegach sztafetowych, biegach na krótkim i średnim dystansie, skoku wzwyż, skoku w dal, pchnięciu kulą i rzucie oszczepem. Zdobywcy miejsc I-III otrzymali medale i dyplomy. Zawodnicy z Gminy Lubartów wywalczyli kilka miejsc na podium. Organizatorem zawodów był prezes Gminnego Szkolnego Związku Sportowego w Lubartowie Adam Wasak, a sędzią głównym była Katarzyna Dawidek.

WYNIKI INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW POWIATU LUBARTOWSKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE – WYNIKI ZAWODNIKÓW ZE SZKÓŁ GMINY LUBARTÓW:

SZTAFETA 4X100 M DZIEWCZĄT:
V miejsce Gimnazjum w Łucce, VI miejsce Gimnazjum w Skrobowie

BIEG NA 100 M DZIEWCZĄT:
X-XI miejsce Michalina Kojro Gimnazjum w Łucce i Oliwia Cyranek, XIII-XIV miejsce Wioleta Tomasiak, XV miejsce Paulina Malaga (wszystkie Gimnazjum w Skrobowie)

BIEG NA 300 M DZIEWCZĄT:
I miejsce Iga Iwanek Gimnazjum w Łucce, IX miejsce Natalia Gębal Gimnazjum w Skrobowie, XI miejsce Natalia Sadurska Gimnazjum w Łucce, XIII miejsce Justyna Igleniec, XVII miejsce Karolina Mitura (obie Gimnazjum w Skrobowie)

BIEG NA 600 M DZIEWCZĄT:
IV miejsce Patrycja Łukasiewicz Gimnazjum w Łucce

BIEG NA 1000 M DZIEWCZĄT:
I miejsce Ewelina Mitrus Gimnazjum w Łucce

SKOK WZWYŻ DZIEWCZĄT:
V miejsce Oliwia Puchacz Gimnazjum w Łucce

SKOK W DAL DZIEWCZĄT:
IV miejsce Anna Lalak Gimnazjum w Skrobowie, V miejsce Klaudia Gontarczyk Gimnazjum w Łucce, VI miejsce Kinga Wójtowicz, VIII miejsce Oliwia Marzec, X miejsce Oliwia Karczmarz (wszystkie Gimnazjum w Skrobowie)

PCHNIĘCIE KULĄ DZIEWCZĄT:
II miejsce Paulina Kot Gimnazjum w Łucce, VI miejsce Aleksandra Szysiak, VII miejsce Ewelina Budzyńska, X miejsce Klaudia Pliszko (wszystkie Gimnazjum w Skrobowie)

RZUT OSZCZEPEM DZIEWCZĄT:
I miejsce Magdalena Góźdź Gimnazjum w Skrobowie, IV miejsce Emilia Pydyś Gimnazjum w Łucce

KLASYFIKACJA OGÓLNA DZIEWCZĄT:
IV miejsce Gimnazjum w Łucce, VII miejsce Gimnazjum w Skrobowie

SZTAFETA 4X100 M CHŁOPCÓW:
III miejsce Gimnazjum w Łucce, IV miejsce Gimnazjum w Skrobowie

BIEG NA 100 M CHŁOPCÓW:
V miejsce Bartosz Kosior Gimnazjum w Skrobowie, VI miejsce Mateusz Plewka Gimnazjum w Łucce, VIII miejsce Mateusz Woliński, X miejsce Paweł Rzechuła (obaj Gimnazjum w Skrobowie), XIV miejsce Konrad Sidor Gimnazjum w Łucce

BIEG NA 300 M CHŁOPCÓW:
I miejsce Paweł Plewka Gimnazjum w Łucce, IX miejsce Daniel Cyranek Gimnazjum w Skrobowie

BIEG NA 1000 M CHŁOPCÓW:
III miejsce Damian Polit Gimnazjum w Łucce, VI miejsce Jacek Kosior Gimnazjum w Skrobowie, VII miejsce Andrzej Krzyżanowski Gimnazjum w Skrobowie

BIEG NA 2000 M CHŁOPCÓW:
II miejsce Piotr Barwiński Gimnazjum w Łucce

SKOK WZWYŻ CHŁOPCÓW:
II miejsce Emil Mitaszka, VI miejsce Filip Kowalski (obaj Gimnazjum w Skrobowie)

SKOK W DAL CHŁOPCÓW:
IV miejsce Arkadiusz Zarzycki Gimnazjum w Łucce, VI miejsce Jakub Oniszczuk Gimnazjum w Skrobowie, VIII miejsce Michał Góźdź Gimnazjum w Łucce

PCHNIĘCIE KULĄ CHŁOPCÓW:
I miejsce Wiktor Mróz Gimnazjum w Skrobowie, VII miejsce Michał Melchior, IX miejsce Kacper Jankowski, X miejsce Bartłomiej Drzewiecki (wszyscy Gimnazjum w Łucce), XI miejsce Bartłomiej Kuchciak, XV miejsce Norbert Grabowski (obaj Gimnazjum w Skrobowie)

RZUT OSZCZEPEM CHŁOPCÓW:
III miejsce Nikodem Sadurski, IV miejsce Paweł Pydyś, V miejsce Krzysztof Ciołek (wszyscy Gimnazjum w Łucce), VI miejsce Bartłomiej Barwiński, VII miejsce Kacper Dejko (obaj Gimnazjum w Skrobowie)

KLASYFIKACJA OGÓLNA CHŁPCÓW:
II miejsce Gimnazjum w Łucce, IV miejsce Gimnazjum w Skrobowie

on 23 maj 2016
Odsłony: 2025