bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Głosujmy na naszych przedstawicieli

Redakcja Kuriera Lubelskiego jest organizatorem Plebiscytu MistrzowieAgro 2020. Można głosować w trzech kategoriach. Nas najbardziej interesują dwie, gdzie mamy swoich przedstawicieli, czyli mieszkańców Gminy Lubartów.

W kategorii Sołtys roku można głosować na Małgorzatę Oniszczuk, sołtyskę sołectwa Nowodwór. W kategorii Koło Gospodyń Wiejskich zachęcamy na oddawanie głosów na nasze przedstawicielki – Koło Gospodyń Wiejskich Annobór-Kolonia, Koło Gospodyń Wiejskich w Trzcińcu. Koło Gospodyń Wiejskich w Łucce-Kolonii, Koło Gospodyń Wiejskich w Chlewiskach.

Głosowanie trwa od 5 października do godziny 20.00 28 października. Szczegóły głosowania na stronie internetowej Kuriera Lubelskiego.
https://kurierlubelski.pl/mistrzowie-agro-wielki-plebiscyt-rozpoczety-zaglosuj-na-soltysow-rolnikow-i-kola-gospodyn-wiejskich-lub-zglos-kandydatow-do/ar/c8-14306011

on 21 październik 2020
Odsłony: 436