bip logo pomn1 grad

ePUAP www

WYDARZENIA I INFORMACJE: Ogólne

Bardzo dobrze zaprezentowali się sportowcy Szkoły Podstawowej ze Skrobowa na wojewódzkich mistrzostwach w lekkiej atletyce. Zawody odbyły się na stadionie lekkoatletycznym biłgorajskiego OSiR-u 12 czerwca.

Opublikowano: 24 czerwiec 2019
Odsłony: 22
Czytaj więcej

10 czerwca stał się ważnym dniem w historii szkoły w Brzezinach. Był to dzień nadania imienia Błogosławionej Karoliny Kózkówny, która w rocznicę jej beatyfikacji przez św. Jana Pawła II, została oficjalnie patronką Szkoły Podstawowej w Brzezinach.

Opublikowano: 18 czerwiec 2019
Odsłony: 288
Czytaj więcej

Po wygraniu powiatowej ligi lekkoatletycznej drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej im. 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej w Skrobowie, w poniedziałek 10 czerwca wystartowała w zawodach rejonowych w Puławach.

Opublikowano: 17 czerwiec 2019
Odsłony: 83
Czytaj więcej

W niedzielę 9 czerwca w Niedźwiadzie odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z gmin: Ostrówek, Ostrów Lubelski, Uścimów, Lubartów i Niedźwiada.

Opublikowano: 12 czerwiec 2019
Odsłony: 743
Czytaj więcej

Bardzo dobrze spisali się lekkoatleci Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Skrobowie, w szkolnych Mistrzostwach Powiatu Lubartowskiego, które odbyły się 3 czerwca na obiektach sportowych Zespołu Szkół nr 2 w Lubartowie. Zawodnicy ze Skrobowa wygrali zdecydowanie współzawodnictwo drużynowe w kategorii chłopców. W konkurencjach indywidualnych zdobyli 5 złotych, jeden srebrny i dwa brązowe medale.

Opublikowano: 12 czerwiec 2019
Odsłony: 76
Czytaj więcej

Piotr Wojtyła z klasy VI oraz Wiktoria Cieniuch z klasy VII, zostali laureatami V Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficzno-Literackiego „Zamknij w kadrze, opowiedz piórem”, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową im. Mieczysława Romanowskiego w Józefowie.

Opublikowano: 06 czerwiec 2019
Odsłony: 150
Czytaj więcej

21 maja w Szkole Podstawowej w Szczekarkowie odbyła się IV edycja Gminnego Konkursu Wiedzy o krajach anglojęzycznych „Wielka Brytania i USA – Zjednoczone Światy”.

Opublikowano: 03 czerwiec 2019
Odsłony: 277
Czytaj więcej

24 maja w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Bolesława Prusa w Wólce Rokickiej odbył się XXVIII Turniej Sprawnościowo-Rekreacyjny o Puchar Wójta Gminy Lubartów pod hasłem „Wszystko dla zdrowia”. Uczestniczyły w nim drużyny 7 szkół podstawowych. Po powitaniu uczestników i gości przez Ludmiłę Romaneczko, dyrektora szkoły, uroczystego otwarcia dokonała Sekretarz Gminy Lubartów Katarzyna Brzozowska.

Opublikowano: 03 czerwiec 2019
Odsłony: 236
Czytaj więcej