bip logo pomn1 grad

ePUAP www

WYDARZENIA I INFORMACJE: Ogólne

Zapraszamy Państwa – mieszkańców naszego regionu do wyrażenia opinii na temat warunków życia na naszym obszarze ze szczególnym uwzględnieniem gminy Lubartów. Ankieta jest anonimowa a jej wyniki posłużą wyłącznie temu, aby dostosować Lokalną Strategię Rozwoju Lokalnej Grupy Działania „Doliną Wieprza i Leśnym Szlakiem” do potrzeb mieszkańców i regionu”.

Opublikowano: 15 styczeń 2021
Odsłony: 45
Czytaj więcej

W związku z rozpoczęciem realizacji Narodowego Programu Szczepień Ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 istnieje konieczność zapewnienia transportu do punktów szczepień osób mających trudności w samodzielnym dotarciu do tych miejsc.

Opublikowano: 14 styczeń 2021
Odsłony: 148
Czytaj więcej

Informujemy, że na stronie Związku Komunalnego Gmin Ziemi Lubartowskiej zamieszczone zostały harmonogramy odbioru odpadów na rok 2021. Uprzejmie prosimy mieszkańców o zapoznanie się z informacją. Link: http://zwiazekgmin.lubartow.pl/ZKG/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=5&Itemid=28

Opublikowano: 05 styczeń 2021
Odsłony: 141

Tegoroczne obchody Narodowego Święta Niepodległości różnią się od tych, których doświadczaliśmy w ostatnich latach.

Opublikowano: 12 listopad 2020
Odsłony: 326
Czytaj więcej

Redakcja Kuriera Lubelskiego jest organizatorem Plebiscytu MistrzowieAgro 2020. Można głosować w trzech kategoriach. Nas najbardziej interesują dwie, gdzie mamy swoich przedstawicieli, czyli mieszkańców Gminy Lubartów.

Opublikowano: 21 październik 2020
Odsłony: 311
Czytaj więcej

Ogólnopolskie pismo samorządowe „Wspólnota” opublikowało ranking wydatków inwestycji samorządów w latach 2017-2019. W kategorii gminy wiejskie Gmina Lubartów została sklasyfikowana na 72 miejscu spośród 1537 wiejskich samorządów.

Opublikowano: 19 październik 2020
Odsłony: 253
Czytaj więcej

Szanowni Mieszkańcy Gminy Lubartów, w związku z rozwojem sytuacji zagrożenia epidemiologicznego w kraju, w trosce o bezpieczeństwo Państwa, Waszych bliskich oraz pracowników Urzędu Gminy Lubartów i jednostek organizacyjnych Gminy Lubartów od dnia 2 listopada br. do odwołania zostają wprowadzone zmiany w funkcjonowaniu urzędu.

Opublikowano: 14 październik 2020
Odsłony: 364
Czytaj więcej