bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Krzysztof Domiński zdobywcą II Miejsca W Eliminacjach Powiatowych Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W środę 15 marca w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lubartowie odbyły się eliminacje powiatowe 40. edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Do udziału w rywalizacji stanęło 27 uczniów ze szkół terenu powiatu lubartowskiego, którzy zmierzyli się z testem wiedzy, obejmującym zagadnienia z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Następnie uczniowie, którzy najlepiej napisali test odpowiadali na pytania komisji. Wśród uczniów szkół podstawowych uczeń Szkoły Podstawowej w Skrobowie Krzysztof Domiński zajął II miejsce. Dyplomy i nagrody zwycięzcom wręczyli Fryderyk Puła – Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Lubartowie oraz mł. bryg. Tomasz Podkański – Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Lubartowie.

on 03 kwiecień 2017
Odsłony: 763