bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Gimnazjaliści z Łucki najlepsi w województwie w tenisie stołowym

Pod koniec lutego w Kocudzy rozegrany został finał wojewódzki „Gimnazjady” w drużynowym tenisie stołowym. Po raz trzeci drużyna Gimnazjum im. Marii Curie-Skłodowskiej w Łucce w składzie: Łukasz Drzewiecki, Marcin Jaszczuk i Miłosz Reszka została zwycięzcą turnieju i wywalczyła sobie awans na zawody rangi ogólnopolskiej.

Łukasz i Marcin na co dzień są zawodnikami klubu sportowego Lewart Lubartów i walczą o awans do II Ligi. Obaj tenisiści trenują wspólnie i od lat stanowią czołówkę województwa, zarówno w rozgrywkach klubowych, jak i szkolnych. Sukces osiągnęli dzięki systematycznej i rzetelnej pracy pod okiem trenerów i wsparciu rodziców. Opiekę nad naszymi zawodnikami podczas rozgrywek sprawował Adam Wasak. Gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów.

on 03 kwiecień 2017
Odsłony: 1141