bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Gimnazjum w Skrobowie w czołówce

Zarząd Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Lubartowie dokonał podsumowania wyników rywalizacji sportowej szkół o mistrzostwo powiatu za ubiegły rok szkolny. Uroczyste spotkanie odbyło się przy okazji tegorocznych pierwszych zawodów w biegach przełajowych dniu 25 września w Lubartowie. W rywalizacji gimnazjów Gimnazjum ze Skrobowa zajęło trzecie miejsce na osiemnaście sklasyfikowanych szkół. W klasyfikacji uwzględniono wyniki sportowe z prawie trzydziestu zawodów. Stawia to skrobowską szkołę wśród najbardziej usportowionych gimnazjów naszego powiatu.

Również Zarząd Wojewódzki SZS w Lublinie dokonał klasyfikacji szkół na szczeblu wojewódzkim. W lekkoatletyce dziewcząt Gimnazjum ze Skrobowa zajęło drugie miejsce w województwie lubelskim.

Te sukcesy młodych sportowców to efekt dobrej pracy zawodników i ich opiekuna oraz bardzo dobra współpraca z samorządem gminy Lubartów, Zarządem Gminnym Szkolnego Związku Sportowego, Klubem Uczelnianym AZS UMCS w Lublinie i dobrej atmosfery panującej w szkole.

on 13 październik 2015
Odsłony: 873