bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Uczniowie z naszych szkół na podium

W piątek 25 września w Lubartowie odbył się XV Memoriał Ryszarda Kalbarczyka w indywidualnych biegach przełajowych szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W imprezie uczestniczyło ponad 700 osób z 43 szkół, funkcjonujących na terenie powiatu. W grupie tej byli przedstawiciele placówek, funkcjonujących w Gminie Lubartów. Uczniowie naszych szkół zaprezentowali się bardzo dobrze, zajmując kilka miejsc na podium. Na wyróżnienie zasługują uczniowie Szkoły Podstawowej w Annoborze, Gimnazjum w Łucce i Szkoły Podstawowej w Brzezinach.

Oto miejsca medalowe naszych uczniów podczas XV Memoriału Ryszarda Kalbarczyka:

  • dziewczęta IV klasa szkoła podstawowa – 1. Monika Kisiel;
  • dziewczęta V klasa szkoła podstawowa – 1. Magdalena Kisiel, 2. Aleksandra Sobstyl (wszystkie Szkoła Podstawowa w Annoborze), 3. Weronika Pszczoła (Szkoła Podstawowa w Brzezinach);
  • dziewczęta II i III klasa gimnazjum – 1. Ewelina Mitrus;
  • chłopcy I klasa gimnazjum – 1. Mateusz Plewka;
  • chłopcy II i III klasa gimnazjum – 2. Piotr Barwiński (wszyscy Gimnazjum w Łucce).

on 01 październik 2015
Odsłony: 745