bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Od sierpnia br. w Szkole Podstawowej w Brzezinach i Szkole Podstawowej w Wólce Rokickiej trwają prace budowlane mające na celu likwidację barier architektonicznych, które pozwolą na ułatwienie poruszania się i komunikacji osobom z niepełnosprawnością ruchową.

Opublikowano: 19 wrzesień 2017
Odsłony: 52
Czytaj więcej

Rozpoczęła się budowa sieci gazowej do miejscowości Trzciniec i Wandzin. Wykonawcą robót jest przedsiębiorstwo POLA sp. z o.o. z Motycza. Całkowita wartość robót wynosi 1.790 tys. zł. Łączna długość wykonywanej sieci gazowej to ponad 20 km.

Opublikowano: 19 wrzesień 2017
Odsłony: 64
Czytaj więcej

Prezentujemy poniżej fotogalerię z prac budowlanych przy budowie przedszkola gminnego w Skrobowie - Kolonii. Przypomnijmy, że jest to pierwszy tego typu obiekt na terenie Gminy Lubartów. Najmłodsi mieszkańcy naszej gminy będą mogli uczęszczać do przedszkola w Skrobowie - Kolonii już od września 2018 r.

Opublikowano: 19 wrzesień 2017
Odsłony: 51
Czytaj więcej

W bieżącym roku Gmina Lubartów realizuje inwestycje drogowe na czternastu odcinkach dróg o łącznej długości ponad 7,1 kilometra. Wykonawcami robót są PRD Lubartów S.A. oraz WOD-BUD sp. z o.o. z Kraśnika.

Opublikowano: 19 wrzesień 2017
Odsłony: 84
Czytaj więcej

Trwa budowa basenu krytego w Wólce Rokickiej. Wykonywane są roboty na poziomie podbasenia i niecki basenowej. Wykonane zostały zbiorniki przelewowe.

Opublikowano: 19 wrzesień 2017
Odsłony: 163
Czytaj więcej

Zespół ludowy Rokiczanka z Rokitna nie zwalnia tempa i może pochwalić się nowymi sukcesami. 16 września 2017 r. odbyła się internetowa premiera teledysku do piosenki "Wyszłabym za dziada".

Opublikowano: 16 wrzesień 2017
Odsłony: 65
Czytaj więcej

Z radością informujemy, iż Gminna Biblioteka Publiczna w Lubartowie w dniu 23 sierpnia 2017 r. podpisała umowę dotyczącą dofinansowania zadań w ramach Programu Wspieranie samorządowych instytucji kultury – opiekunów miejsc pamięci na realizację zadania pn. Utrzymanie i konserwacja miejsc pamięci na terenie gminy Lubartów pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w kwocie 156 099,00zł.

Opublikowano: 12 wrzesień 2017
Odsłony: 53
Czytaj więcej

Gminna Biblioteka Publiczna w Lubartowie wspólnie z fundacją MyEvergreen realizuje projekt „Książka moim drogowskazem”. W projekcie współfinansowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego bierze udział młodzież z terenu Gminy Lubartów.

Opublikowano: 11 wrzesień 2017
Odsłony: 76
Czytaj więcej