bip logo pomn1 grad

ePUAP www

W dniach 25 stycznia – 9 lutego odbędą się wybory sołtysów i rad sołeckich na terenie Gminy Lubartów. Szczegóły z tym związane, dostępne są w Zarządzeniu Nr 11/19 Wójta Gminy Lubartów z dnia 15 stycznia 2019 roku w sprawie przeprowadzenia wyborów Sołtysów i Rad Sołeckich na terenie gminy Lubartów.

Opublikowano: 22 styczeń 2019
Odsłony: 454
Czytaj więcej

W niedzielę 6 stycznia w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Nowodworze odbyło się „Kolędowanie z Trzema Królami”. Impreza została zorganizowana i sfinansowana przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kopalnia, sołtysa wsi Nowodwór Małgorzatę Oniszczuk, radnych wsi Nowodwór i Nowodwór-Piaski Tomasza Łaskarzewskiego i Aleksandra Wolińskiego, Radę Rodziców, społeczność szkolną.

Opublikowano: 22 styczeń 2019
Odsłony: 28
Czytaj więcej

Inwestor budowy drogi ekspresowej S19 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Lublinie wraz z Wykonawcą Dokumentacji Projektowej w stadium Koncepcji Programowej firmą Transprojekt Gdańsk Sp. z o.o. zapraszają zainteresowanych na spotkanie informacyjno-konsultacyjne dotyczące przedsięwzięcia: Budowa drogi ekspresowej S19 Białystok - Lubartów na odcinku od więzła Kock Południe do węzła Lubartów Północ (bez węzła) które odbędzie się 5 lutego 2019 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Skrobowie.

Opublikowano: 18 styczeń 2019
Odsłony: 115
Czytaj więcej

15 stycznia Szkoła Podstawowa w Annoborze gościła uczestników XV Gminnego Konkursu Kolędowego. W konkursie wzięli udział uczniowie z siedmiu szkół podstawowych z terenu Gminy Lubartów. Nagrody dla uczestników konkursu ufundował Wójt Gminy Lubartów Krzysztof Kopyść.

Opublikowano: 16 styczeń 2019
Odsłony: 44
Czytaj więcej

Władze Gminy Lubartów łączą się w bólu z rodziną i bliskimi śp. Pawła Adamowicza, wieloletniego Prezydenta Miasta Gdańska.

Opublikowano: 15 styczeń 2019
Odsłony: 435
Czytaj więcej

Podpisano umowy z wykonawcą na przebudowę ujęcia wody w Chlewiskach i rozbudowę ujęcia wody i sieci wodociągowej w Kolonii-Skrobów.

Opublikowano: 10 styczeń 2019
Odsłony: 257
Czytaj więcej

Jasełka pt. „Kiedy rodzi się Bóg” przygotowane pod kierunkiem Krystyny Jędryszka wystawili uczniowie Szkoły Podstawowej w Brzezinach podczas wigilii szkolnej 21 grudnia.

Opublikowano: 03 styczeń 2019
Odsłony: 391
Czytaj więcej

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, 20 grudnia ubiegłego roku w Urzędzie Gminy Lubartów odbyło się posiedzenie Zarządu Oddziału Gminno-Miejskiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Lubartowie.

Opublikowano: 03 styczeń 2019
Odsłony: 362
Czytaj więcej