bip logo pomn1 grad

ePUAP www

W czwartek 8 marca w Szkole Podstawowej w Nowodworze odbyły się gminne uroczystości, związane z Dniem Kobiet. Zebranych powitała Magdalena Jezior, dyrektor placówki. Później rolę prowadzących przejęli mężczyźni. Motywem przewodnim okolicznościowego spotkania były słowa Józefa Maciejewskiego: „Kobiety mają to do siebie, że tam, gdzie dłużej przebywają wnoszą zawsze coś z piękna”.

Opublikowano: 12 marzec 2018
Odsłony: 1155
Czytaj więcej

Dnia 1 marca 2018 roku w świetlicy Urzędu Gminy Lubartów zorganizowane zostały eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”. W bieżącym roku była to już XLI edycja turnieju.

Opublikowano: 09 marzec 2018
Odsłony: 260
Czytaj więcej

W związku z pojawiającymi się rezygnacjami z udziału w projekcie w zakresie montażu instalacji solarnych informujemy, że trwa nabór chętnych na listy rezerwowe na instalacje III i IV panelowe. Instalacje III panelowe dedykowane są dla gospodarstw domowych, w których zamieszkuje 5-6 osób, natomiast instalacje IV panelowe dla gospodarstw domowych liczących 7 i więcej osób.

Opublikowano: 20 luty 2018
Odsłony: 892
Czytaj więcej

Szanowni Państwo,
Na podstawie art. 31 ust 1 ustawy Prawo oświatowe - wychowanie przedszkolne obejmuje dzieci od początku roku szkolnego w roku kalendarzowym, w którym dziecko kończy 3 lata, do końca roku szkolonego w roku kalendarzowym, w którym dziecko kończy 7 lat.

Opublikowano: 08 luty 2018
Odsłony: 577
Czytaj więcej

Jest taki dzień w roku, gdy babcie i dziadkowie mogą poczuć się bardzo wyjątkowo. To Święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym.

Opublikowano: 01 luty 2018
Odsłony: 1355
Czytaj więcej

Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię narodzin Jezusa. Młodzi aktorzy doskonale wczuli się w odtwarzane role. Całość przedstawienia przeplatana była kolędami i pastorałkami. Uczniowie poświęcili wiele czasu na próby i przygotowania.

Opublikowano: 01 luty 2018
Odsłony: 296
Czytaj więcej

Dużym powodzeniem cieszy się kolejny muzyczny pomysł ludowego zespołu Rokiczanka. Właśnie ukazał się nietypowy klip do świątecznego utworu „Pastorałka od serca do ucha”. Ideą było nagrywanie i nadsyłanie przez słuchaczy własnych wykonań pastorałki.

Opublikowano: 17 styczeń 2018
Odsłony: 340
Czytaj więcej

We wtorek 9 stycznia już po raz czternasty Szkoła Podstawowa w Annoborze gościła uczestników Gminnego Konkursu Muzycznego „Szkolne Kolędowanie”.

Opublikowano: 11 styczeń 2018
Odsłony: 1093
Czytaj więcej