bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Wydarzenia i informacje

Związek Komunalny Gmin Ziemi Lubartowskiej informuje, że rozpoczyna III nabór zgłoszeń na usuwanie azbestu!

Opublikowano: 06 maj 2019
Odsłony: 281
Czytaj więcej

W dniu 4 maja obchodzimy „Dzień Strażaka”, święto tych, którzy pełnią niebezpieczną, pełną zagrożeń, ale też w swoisty sposób piękną służbę. Z tej okazji pragnę złożyć Strażakom Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej najserdeczniejsze podziękowania i najlepsze życzenia. Dziękuję za ofiarność i trud ponoszony w wypełnianiu swoich obowiązków, za wykazywanie pełnej gotowości i zdecydowanej postawy w trudnych do pokonania zadaniach chroniąc życie, zdrowie i mienie ludzkie.

Opublikowano: 02 maj 2019
Odsłony: 113
Czytaj więcej

Po zdobyciu mistrzostwa powiatu lubartowskiego w halowej piłce nożnej, drużyna chłopców z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Skrobowie czwartego kwietnia wzięła udział w Finale Wojewódzkim Mistrzostw LZS w halowej piłce nożnej „Piłkarska Kadra Czeka” w Ludwinie.

Opublikowano: 24 kwiecień 2019
Odsłony: 523
Czytaj więcej

Ubiegły rok był rekordowy pod względem ilości inwestycji i środków finansowych, które zostały wydatkowane na te działania. Ale i w tym roku na terenie naszej gminy dużo się dzieje i do końca roku będzie się działo.

Opublikowano: 19 kwiecień 2019
Odsłony: 360
Czytaj więcej

Z przyjemnością informujemy, że „dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury” projekt Gminnej Biblioteki Publicznej w Lubartowie pn. „Rozwiń skrzydła z biblioteką”.

Opublikowano: 18 kwiecień 2019
Odsłony: 144
Czytaj więcej

Gmina Lubartów poszukuje osób chętnych zainteresowanych montażem instalacji solarnych 4-panelowych w ramach projektów: „Czysta energia w Gminie Lubartów – kolektory słoneczne i kotły na biomasę I" oraz „Czysta energia w Gminie Lubartów – kolektory słoneczne i kotły na biomasę II" współfinansowanych z budżetu UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 Oś priorytetowa 4 Energia przyjazna środowisku, Działania 4.1 Wsparcie wykorzystania OZE.

Czytaj więcej

Gminna Biblioteka Publiczna w Lubartowie serdecznie zaprasza na wystawę pt. "Przestrzeń marzeń" - Ukraińscy artyści. Czas trwania wystawy 12.04 - 30.06 2019 r. w holu Urzędu Gminy Lubartów.

Opublikowano: 11 kwiecień 2019
Odsłony: 160
Czytaj więcej

Z radością informujemy, że „dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury” projekt Gminnej Biblioteki Publicznej w Lubartowie pn. „Coś fajnego, coś z niczego”.

Opublikowano: 11 kwiecień 2019
Odsłony: 186
Czytaj więcej