bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Sołectwa, sołtysi i rady sołeckie

Na terenie gminy zlokalizowane są 24 miejscowości wiejskie: Annobór, Annobór-Kolonia, Brzeziny, Baranówka, Chlewiska, Lisów, Łucka, Łucka-Kolonia, Majdan Kozłowiecki, Mieczysławka, Nowodwór, Nowodwór-Piaski, Rokitno, Skrobów, Skrobów-Kolonia, Szczekarków, Trójnia, Trzciniec, Wandzin, Wincentów, Wola Lisowska, Wola Mieczysławska, Wólka Rokicka, Wólka Rokicka-Kolonia.

W celu realizacji zadań administracyjnych teren gminy został podzielony na 23 sołectwa. Ich obszar na ogół pokrywa się z zasięgiem administracyjnym poszczególnych miejscowości. Wyjątek stanowią tutaj wsie Annobór i Annobór-Kolonia, dla których utworzono jedno wspólne sołectwo.

Oto sołtysi i rady sołeckie Gminy Lubartów na kadencję 2015 – 2019:

let poker
  1. Annobór – sołtys Barbara Mitrus; rada sołecka: Mirosław Barwiński, Stanisław Budzyński, Mariola Rojek, Paweł Sadurski
  2. Baranówka – sołtys Anna Dobrzyńska; rada sołecka: Anna Radkiewicz, Stanisław Wójtowicz, Jan Zdzienicki
  3. Brzeziny – sołtys Dorota Rybak; rada sołecka: Tomasz Kubera, Paweł Marzęta, Krzysztof Pyra, Tomasz Woliński
  4. Chlewiska – sołtys Marek Zbiciak; rada sołecka: Alfreda Szydłowska, Andrzej Wierzchoń
  5. Lisów – sołtys Robert Panek; rada sołecka: Artur Jabłoński, Artur Świniarski, Artur Wągrodny, Irena Zagojska
  6. Łucka – sołtys Mieczysław Chlebiej; rada sołecka: Krzysztof Bordzoł, Henryk Kozak, Jakub Żmuda
  7. Łucka-Kolonia – sołtys Krzysztof Rodak; rada sołecka: Michał Abramiuk, Zygmunt Osiak, Tomasz Sidor
  8. Majdan Kozłowiecki – sołtys Ryszard Zarzycki; rada sołecka: Grażyna Budzyńska, Andrzej Kosowski, Wiesława Kucharzyk, Jan Puchacz
  9. Mieczysławka – sołtys Gabriela Zawadewicz; rada sołecka: Barbara Kuśmirek, Damian Rosa, Maria Zdunek
  10. Nowodwór – sołtys Małgorzata Oniszczuk; rada sołecka: Ewelina Domańska, Adam Firlej, Agnieszka Gdula, Agata Rola
  11. Nowodwór-Piaski – sołtys Aleksander Woliński; rada sołecka: Helena Bordzoł, Stanisław Ludwiczuk, Roman Małyska, Piotr Mróz
  12. Rokitno – sołtys Krystyna Przysiadła; rada sołecka: Piotr Czuchryta, Renata Woźniak
  13. Skrobów – sołtys Sławomir Sugier; rada sołecka: Jerzy Bronisz, Andrzej Kwaśny, Jerzy Podleśny
  14. Skrobów-Kolonia – sołtys Tadeusz Gwiazda; rada sołecka: Grzegorz Bronisz, Sławomir Góźdź, Zbigniew Grabowski, Kamil Urbaś
  15. Szczekarków – sołtys Antoni Szczepaniak; rada sołecka: Mateusz Kobyłka, Krzysztof Krupa, Katarzyna Mirosławska, Ryszard Misztal
  16. Trójnia – sołtys Grażyna Mitruk; rada sołecka: Klaudia Bułgajewska, Bernarda Jędryszka
  17. Trzciniec – sołtys Sławomir Foltyn; rada sołecka: Mirosław Keller, Waldemar Tomaszewski, Artur Wójtowicz, Kamil Żmuda
  18. Wandzin – Leon Adam Szczuchniak; rada sołecka: Lucyna Małysz, Ireneusz Mańko, Alina Ogórek
  19. Wincentów – sołtys Anna Misiak; rada sołecka: Olga Pawłowska, Jacek Pawłowski, Mariola Sowa
  20. Wola Lisowska – sołtys Barbara Martyńska; rada sołecka: Grzegorz Łopucki, Andrzej Kozyra, Mariusz Kuchciak, Małgorzata Obroślińska
  21. Wola Mieczysławska – sołtys Jarosław Mirosław; rada sołecka: Krzysztof Mika, Piotr Stępień, Tomasz Wierzchoń
  22. Wólka Rokicka – sołtys Aleksandra Iwanek; rada sołecka: Ryszard Dybała, Edyta Mazurek, Sylwia Gadzała, Longin Mazurek
  23. Wólka Rokicka-Kolonia – sołtys Helena Piętka; rada sołecka: Rafał Sagan, Tadeusz Wójcicki, Krzysztof Włoch