bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Oferta realizacji zadania publicznego złożona przez Miejski Klub Sportowy "Lewart" AGS Lubartów w trybie pozakonkursowym

Utworzono: 26 czerwiec 2019
Odsłony: 393

Oferta realizacji zadania publicznego złożona przez Miejski Klub Sportowy "Lewart" AGS Lubartów w trybie art. 19a Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2019 r. poz. 688).

Wójt Gminy Lubartów przedkłada ofertę realizacji zadania publicznego złożoną przez Miejski Klub Sportowy "Lewart" AGS Lubartów w trybie art. 19a Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2019 r. poz. 688):

Uznając celowość realizacji tego zadania podaje się ofertę do wiadomości publicznej. Uwagi dotyczące oferty można zgłaszać osobiście pisemnie do dnia 3 lipca 2019 r. do Referatu Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Gminy Lubartów pod adresem: 21-100 Lubartów, ul. Lubelska 18A lub mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. na załączonym formularzu (skan z podpisem).

Powyższa oferta zostaje zamieszczona na okres 7 dni w:

  • Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Lubartów,
  • Siedzibie Urzędu Gminy Lubartów w miejscu przeznaczonym na zamieszczanie ogłoszeń,
  • Na stronie internetowej Urzędu Gminy Lubartów.

 

download IconOferta [Plik PDF]

download IconFormularz uwag [Plik DOC]